Post by Admin on Sept 12, 2014 21:02:40 GMT -6
Augustana: Darren Glover, BSM; Casey Schilling, Ellsworth; Al Richter, Lakeville South; Zach Huisken, Southwest MN Christian; Austin Saugstad, Marshall; Brayden Maiers, Mankato West
Bemidji State: Scott Litchy, Albany; Clay Elrod, Elk River; Pat Fischer, Sartell; Christian Pekarek, Upsala
Central Missouri: Preston Brunz, Mankato West
Colorado School of Mines: Adam Laine, Cloquet
UM-Crookston: Alec Koepp, Belle Plaine; Jim Warmack, East Grand Forks; Austin Dierks, Morris Area; Kevin Larson, New Ulm; Tomas Parker, Pequot Lakes; Ibrahim Cisse, Robbinsdale Armstrong; Tim Lubke, Tartan; Zane Lind, Underwood
Concordia-St Paul: Mike Yahnke, Delano; Jake Ruhland, Eden Valley-Watkins; Shea Mandli, Eagan; Cole Olstad, P-E-M; Jon Sobaski, Prior Lake; David Stanley, Roseville; Brett Peterson, RTR; Matt Ambrisz, Woodbury; Anunwa Omot, Mahtomedi
MSU-Mankato: Joe Aase, Austin; Zach Romashko,Blaine; TJ Okafor, Champlin Park; Brady Wohler, Orono; Mike Busack, Redwood Valley; Lucas Brown, Roseville; Grant Pope, W-E-M; Mike Emge, Faribault
Lake Superior State: Josh Goldschmidt, Maranatha Christian
University of Mary: Luke Scott, De Lasalle; Michael Gorder, Eagan; Marquealis Edwards, St Louis Park
Minot State: Thomas Korf, St Cloud Tech
MSU-Moorhead: Tyler Vaughan, Braham; Aaron Lien, Moorhead; Isaac Sevlie, Red Wing; Matt Nelson, Rosemount; Jordan Riewer, Staples-Motley
Nebraska-Kearney: Isaiah Mckay, Park Center
Northern State: Malcolm Seals, Anoka; Dan Becken, Centennial; Ian smith, Champlin Park; Tyden Storrusten, Pelican Rapids; Carter Evans, Rochester Century; Michael Schreiber, Rogers; Jake Johnson, St Francis; DJ Pollard, St Louis Park
St Cloud State: James Fort, Annandale;Scott Stone, Melrose; Derrick Boone, Minneapolis South; Chuckie Smith, Minneapolis Washburn; Simon Krych, St Cloud Apollo; Andy Foley, St Cloud Tech; Josh Johnson, Stillwater;
Southwest MN State: Nathaniel Huot, Dawson-Boyd; Shaun Condon, MACCRAY; Carter Kirk, Mt Lake Area; Drew Osmundson, Owatonna; Ryan Bruggeman, Pelican Rapids; Jake Maiers, Shakopee; Kollin Bartlett, St Peter; Joey Bartlett, St Peter; Mitch Weg, Worthington; Travis Meinders, Worthington
Upper Iowa: Dennis Austin, Apple Valley; Cole Kruger, Hayfield
UM-Duluth: Brett Ervin, Eden Prairie; Garrison Gillard, Maranatha Christian; Treyton Daniels, Park Center; Derek Magnuson, Roseville; Brody Jackson, Tartan; Jake Wilson, Zimmerman
U of Sioux Falls: Zach Wessels, Austin; Tom Aase, Austin; Austin Poe, Big Lake; Kebu Johnson, Blake; James Lawson, DeLaSalle; Andy Hawkins, New Ulm; Giovanni Pastrano, Osseo; Mack Johson, Roseville; Mark Dellavedova, Simley; Cutler Finneman, Woodbury
Winona State: Isaiah Gray, BSM; Charlie Koontz, Holy Angels; Zach Melbostad, LaCrescent; Nick Shanks, P-E-M; Kyle Bauman, United South Central; Mark Blacklock, Winona; Conrad Masberg, WEM
Wayne State:
Men: David Anderson, Lester Prairie
Bemidji State: Scott Litchy, Albany; Clay Elrod, Elk River; Pat Fischer, Sartell; Christian Pekarek, Upsala
Central Missouri: Preston Brunz, Mankato West
Colorado School of Mines: Adam Laine, Cloquet
UM-Crookston: Alec Koepp, Belle Plaine; Jim Warmack, East Grand Forks; Austin Dierks, Morris Area; Kevin Larson, New Ulm; Tomas Parker, Pequot Lakes; Ibrahim Cisse, Robbinsdale Armstrong; Tim Lubke, Tartan; Zane Lind, Underwood
Concordia-St Paul: Mike Yahnke, Delano; Jake Ruhland, Eden Valley-Watkins; Shea Mandli, Eagan; Cole Olstad, P-E-M; Jon Sobaski, Prior Lake; David Stanley, Roseville; Brett Peterson, RTR; Matt Ambrisz, Woodbury; Anunwa Omot, Mahtomedi
MSU-Mankato: Joe Aase, Austin; Zach Romashko,Blaine; TJ Okafor, Champlin Park; Brady Wohler, Orono; Mike Busack, Redwood Valley; Lucas Brown, Roseville; Grant Pope, W-E-M; Mike Emge, Faribault
Lake Superior State: Josh Goldschmidt, Maranatha Christian
University of Mary: Luke Scott, De Lasalle; Michael Gorder, Eagan; Marquealis Edwards, St Louis Park
Minot State: Thomas Korf, St Cloud Tech
MSU-Moorhead: Tyler Vaughan, Braham; Aaron Lien, Moorhead; Isaac Sevlie, Red Wing; Matt Nelson, Rosemount; Jordan Riewer, Staples-Motley
Nebraska-Kearney: Isaiah Mckay, Park Center
Northern State: Malcolm Seals, Anoka; Dan Becken, Centennial; Ian smith, Champlin Park; Tyden Storrusten, Pelican Rapids; Carter Evans, Rochester Century; Michael Schreiber, Rogers; Jake Johnson, St Francis; DJ Pollard, St Louis Park
St Cloud State: James Fort, Annandale;Scott Stone, Melrose; Derrick Boone, Minneapolis South; Chuckie Smith, Minneapolis Washburn; Simon Krych, St Cloud Apollo; Andy Foley, St Cloud Tech; Josh Johnson, Stillwater;
Southwest MN State: Nathaniel Huot, Dawson-Boyd; Shaun Condon, MACCRAY; Carter Kirk, Mt Lake Area; Drew Osmundson, Owatonna; Ryan Bruggeman, Pelican Rapids; Jake Maiers, Shakopee; Kollin Bartlett, St Peter; Joey Bartlett, St Peter; Mitch Weg, Worthington; Travis Meinders, Worthington
Upper Iowa: Dennis Austin, Apple Valley; Cole Kruger, Hayfield
UM-Duluth: Brett Ervin, Eden Prairie; Garrison Gillard, Maranatha Christian; Treyton Daniels, Park Center; Derek Magnuson, Roseville; Brody Jackson, Tartan; Jake Wilson, Zimmerman
U of Sioux Falls: Zach Wessels, Austin; Tom Aase, Austin; Austin Poe, Big Lake; Kebu Johnson, Blake; James Lawson, DeLaSalle; Andy Hawkins, New Ulm; Giovanni Pastrano, Osseo; Mack Johson, Roseville; Mark Dellavedova, Simley; Cutler Finneman, Woodbury
Winona State: Isaiah Gray, BSM; Charlie Koontz, Holy Angels; Zach Melbostad, LaCrescent; Nick Shanks, P-E-M; Kyle Bauman, United South Central; Mark Blacklock, Winona; Conrad Masberg, WEM
Wayne State:
Men: David Anderson, Lester Prairie